שרון היבש

תמיר נוה
15 בדצמבר 2016
איילת כהן
15 בדצמבר 2016

הכל התחיל לאחר שהוצאתי את ספר העיצוב הראשון שלי "דירה ישראלית", ספר שהציג 30 דירות שעוצבו על ידי אדריכלים ומעצבים בתקציבים שונים.
הספר זכה להצלחה גדולה, נכנס לרשימת רבי המכר של עיתון "הארץ" בשבוע השני להשקתו והמהדורה הראשונה אזלה לאחר ארבעה חודשים בלבד.
בזמן הזה מצאתי את עצמי מתחבטת בשאלות ההמשך, לאן עלי להפנות את המרץ והעשיה המקצועית שלי לאחר הוצאתו לאור של הספר.


חברה טובה המליצה על ליווי עסקי של אמיר. המפגש עם אמיר היה מלווה באכפתיות בלתי נלאית ובמאמץ בלתי פוסק של אמיר למען קידום העסק שלי, ההצלחה שלי והגשמת המטרות והשאיפות שלי.
אני חייבת להגיד שגם כאשר היו לי התלבטויות לגבי הכיוון שבחרתי ללכת בו, אמיר מיד התגייס ואמר שהוא לרשותי, לכל כיוון שאבחר. היה חשוב לו לאורך כל התהליך שאהיה קשובה לעצמי ולרצונות שלי ולתשוקות שלי, ושלא אבחר בכיוונים שלא מתאימים לי.
איך מציבים מטרה? איך משיגים אותה? איך פורטים את הדרך לסעיפים סעיפים? אמיר היה שם בשבילי. למרות שהוגדרה מסגרת זמנים לעבודה המשותפת שלנו, הוא מעולם לא עמד מולי עם שעון. הפגישות ארכו ככל שהיה צריך, הטיפים, הניסיון, החוברות, העצות וההקשבה ניתנו בנדיבות בלתי נתפסת.
מטבע הדברים, גם השיחות גלשו לנושאים כלליים ורחבים יותר, למקומות שפוגשים את הנפש המתלבטת והחוששת ואמיר היה כח מעצים ומחזק, תומך ומאמין.
המפגש עם אמיר העניק לי רבות, יותר משאפשר לכמת ולספור, ראיית עולם, תפיסת חיים, וגם, כמובן, הדרך לקדם את העסק שלי ולכבוש את הפסגות שאני מציבה לעצמי.
ודבר חשוב נוסף – כשהגיעה דרכנו המשותפת לסיום, אמיר פתח בפני את הדלת. הוא ביקש שבכל שאלה / תהיה / התלבטות אפנה אליו, לשיחה, להתייעצות, למילה טובה.
ויש לזה משמעות גדולה עבורי שממחישה כמה אכפת לו.
אמיר, תודה.