אודות

שלום, שמי אמיר דרורי, מנהל Outstanding, המרכז לאסטרטגיה דינמית לתוצאות ויועץ למנכ"לים ובעלי עסקים.

בפגישות, שערכתי עם מאות בעלי עסקים ומנכ"לים, בהן דיברנו על דרכים להפיכת העסק שלהם לפורח ומשגשג, ברוב המקרים נאמר לי:" החברה שלי מיוחדת ושונה מאחרים", "מה שמעניין את הלקוחות שלי זה רק המחיר", "כל היועצים אותו דבר". ובאותה נשימה הם שואלים: "במה דרך הייעוץ שלך שונה מזו של יועצים אחרים?"

אני עובד עם מנכ"לים ובעלים להשיג יתרונות תחרותיים.

הדרך שלי היא חשיבה עסקית אסטרטגית דינמית שמאתגרת את הגבולות הקיימים, במטרה להשיג לקוחות מצוינים עבורך, גם כאלו שהמתחרים לא רואים אותם ולהפוך אותך למוביל בתחום שלך.

לאחר שניהלתי עסקים בעצמי ונפגשתי אישית עם למעלה מ1,000 אנשי עסקים, ויותר מרבע מהם ליוויתי אישית, אני מודע לאתגרים שניצבים בפני בעלי חברות, שכמהים לנהל עסקים משגשגים בעולם כל כך תחרותי ומשתנה.

הבנתי שיש 3 נקודות מפתח שכולנו מתמודדים אתן:

על מנת לפתור את התסכולים הללו בניתי מתווה ברור שנותן פתרונות, על פיו אנחנו בוחרים בחשיבה מתקדמת שמתמקדת בלקוחות ולא במוצרים שלנו, בהבנת כוחו של המסר השיווקי הרגשי בתהליך מכירת המוצר ובהתאמת הפעילות העסקית למודלים האסטרטגיים המצליחים ביותר בעולם הגלובלי. התוצאה: חברה שניתן להתגאות בו.

המנכ"לים ובעלי העסקים שעובדים אתי מתרכזים בפעולות החשובות שיש לעשות לטובת הלקוחות הקיימים והעתידיים של החברה שלהם, תוך כדי מיקוד, בהירות בעשייה, נטרול השפעות זרות והתעלמות ממיתוסים ודעות קדומות.

במהלך העבודה נשאלות השאלות הנכונות ומוצעות אלטרנטיביות עסקיות יישומיות ואסטרטגיות חדשניות לגידול העסק.

התוצאה – מוצרים חדשים, שווקים חדשים ורווחיות ברמה גבוהה מהמקובל.

התהליך המשותף הוא חכם, אינטליגנטי שמטרתו להשיג הצלחה הרבה מעבר למתחרים. בהתמדה אני לומד, חוקר, מלווה מנכ"לים, מייצר רעיונות, חיבורים עסקיים, אלטרנטיבות לפעולה אשר כולם מבוססים על הרעיון של חיבור העסק לנפש ולרגש של הלקוחות.

בעלי החברות שאני נוהג לעבוד אתם הם בעלי מודעות, שרוצים ויכולים להשפיע על התהליכים בעסק שיובילו אותו להצטיינות.

אני מאמין שכל חברה יכולה להתפתח לחברה מפוארת ומעוררת השראה בפעילותה. כך גם החברה שלך!

נשמע מעניין???

אשמח לדבר אתך בטלפון: 050-7859777 או לקרוא את הערותיך במייל: drorimst@gmail.com כך שאוכל להקשיב ולהבין את הדילמות המרכזיות שלך, להעלות אלטרנטיבות לפתרונות המתאימים במיוחד לעסק שלך ודרכים ליישומם.

אני מאמין שהחומר שיעלה בשיחתנו יפתיע אותך בזוויות ראיה חדשניות שיפתחו אופקים חדשים לעסק שלך.